Miód z rokitnikiem

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Rokitnik, skarbinca witamin i prozdrowotnych mikroelemtnów oraz naturalny miód wielokwiatowy to prawdziwa bomba witaminowa. Piękny pomarańczowy kolor, słodki smak i tylko dwa składniki, które wspaniale się komponują. Zdrowa mieszanka, która przyczyni się do poprawy funkcjonowania organizmu na zewnątrz i wewnątrz.

Właściwości miodu z rokitnikiem

  • Wykazuje wszystkie zdrowotne właściwości miodu wielokwiatowego,
  • Rokitnik to prawdziwe bogactwo witaminy C – z trudem znaleźć inny owoc, który ma tak dużo witaminy C w składzie jak właśnie rokitnik – już 100gr rokitnika pokrywa dzienne zapotrzebowanie na tę witaminę z nawiązką.
  • Zawarte w rokitniku składniki wspomagają leczenie przeziębień i stanów zapalnych górnych dróg oddechowych, ponadto w połączeniu z miodem, świetnie sprawdza się jako remedium na uporczywy kaszel,
  • Rokitnik wykorzystuje się w walce z chorobami układu pokarmowego.

Zastosowanie miodu z rokitnikiem

Wspaniała pomarańczowa kompozycja miodu z owocem rokitnika jest doskonałym dodatkiem do dressingów oraz marynat – szczególnie ze względu na połączenie smaku słodkiego i kwaśnego. Miód z rokitnikiem smakuje pysznie z ciepłą herbatą – szczególnie w drugiej połowie roku gdy temperatura spada. Latem doskonale uzupełni smak domowej lemoniady. Miód z rokitnikiem pasuje do deski serów.

Koszyk
Scroll to Top